Print

Dan Općine Bogdanovci - Polaganje vijenaca

 

U nastavku obilježavanja dana općine i dana branitelja Bogdanovaca uslijedilo je odavanje počasti i polaganje vijenaca za sve poginule i preminule civile i branitelje Bogdanovaca.

Vijenac su položili izaslanik ministra obrane gosp. Matanović, izaslanik ministra hrvatskih branitelja gosp. Šeremet, zamjenik župana gosp. Barna, predsjednik županijske skupštine i saborski zastupnik gosp. Milinković, savjetnik za branitelje gosp Beljo, pročelnici VSŽ, načelnik PU VSŽ gosp. Kapular, zamjenica gradonačelnika grada Vukovara gđa. Mujkić, načelnik Općine Bogdanovci gosp. Barun sa zamjenicima gosp. Pavlović i Međeši, načelnici Općina, predsjednik vijeća Općine Bogdanovci gosp. Mihajlović, vijećnici, predstavnici udruga, bivši načelnici, cijenjeni mještani i poštovani župnik župe Kraljice mučenika gosp. Martinović.

Branitelji su zajednički u ratu i danas u miru položili vijenac i zapalili svijeću na dan branitelja Bogdanovaca.

Nakon polaganja vijenaca župnik je održao kratku molitvu za sve poginule i preminule mještane Bogdanovaca.