Plavo - bijela noć NK Croatia Bogdanovci

Već tradicionalno organizirano večer nogometnog kluba Croatia iz Bogdanovaca kojoj su nazočili gosti zamjenica gradonačelnika grada Vukovara gđa. Mujkić, načelnik Općine Stolac gosp. Bošković, predstavnici Hvidre Mostar i grada Mostara te predsjednik mladeži HDZ-a Herceg bosne gosp. Zovko.

Uz obraćanje domaćina predsjednika kluba gosp. Prce gostima te zahvalu svima koji nesebično pomažu klubu tijekom godine i bodre za daljnje napredovanje, obratio se načelnik općine gosp. Barun te gosti gđa Mujkić, Bošković, Zovko i predstavnici Hvidre Mostar.

Uz izmjenu darova domaćina i gostiju večer je bila zajamčeno vesela na opće zadovoljstvo.

Prije same večere goste nam drage iz Bosne i Hercegovine proveli kroz muzej grada Vukovara u dvorcu Eltz, zatim na vožnju Bajaderom točnije WaterBus Bajadera Magenta 1 uz zvukove tamburice i čašicu domaćeg vina. Nakon vožnje po Dunavu u poglavarstvu grada Vukovara primio ih je gradonačelnik Ivan Penava i savjet za branitelje gosp. Tomislav Josić.

Zahvaljujemo se na suradnji gradu Vukovaru posebno gradonačelniku Ivanu Penavi na suradnji sa Općinom Bogdanovci, djelatnicima WaterBus bajadera, djelatnicima muzeja grada Vukovara i restoranu Nada Vukovar.

Također moramo istaknuti zahvalu svim simpatizerima, sponzorima koji nesebično godinama pomažu klubu u njegovom napredovanju posebno u današnjim vremenima kada je najpotrebnije.