Print

Obavijest za sportske udruge Općine Bogdanovci

 

Obavještavamo Vas da je Središnji državni ured za šport raspisao Javni poziv za sufinanciranje izgradnje, građevinskog zahvata i opremanja športskih građevina u 2019. godini.

Cilj Javnog poziva je poticanje razvoja športske infrastrukture te zadovoljavanje javnih potreba u športu kroz poticanje i planiranje rekonstrukcije postojeće te izgradnje nove športske infrastrukture na području jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave.
Središnji državni ured za šport sufinancirat će aktivnosti vezane za izvođenje građevinskih radova te opremanja športskih građevina u vremenskom periodu do 31. prosinca 2019. godine sa svrhom unapređenja sustava športa, podizanja kvalitete življenja stanovnika te jednake dostupnosti športskih građevina svim korisnicima na području Republike Hrvatske.

U slučaju bilo kakvih pitanja i nejasnoća, Upravni odjel za sport mlade i demografiju stoji Vam na raspolaganju.

Rok za podnošenje prijava na Javni poziv za sufinanciranje izgradnje, građevinskog zahvata i opremanja športskih građevina je 20. veljače 2019. godine.

Link za Javni poziv:

https://sdus.gov.hr/izdvojeno-88/...