Print

Projekt "Zaželi" - program zapošljavanje žena na području Općine Bogdanovci

 

 

Održan je deseti radni sastanak od početka samoga projekta. Svaki mjesec jedan radni sastanak se održi u jednom naselju Općine. Uz prisustvom projektnog tima Općine Bogdanovci održan je sastanak o informiranju rada 30 zaposlenica projekta.

Pohvale na dosadašnjem radu i zalaganju svakako je naglašena. U mjesecu listopadu broj provedenih obilazaka korisnika ukupno je 1276 te provedeno ukupno 3041 usluga na području općine. Zainteresiranost šire javnosti za projekt i uključivanje u projektne aktivnosti svakim danom je sve viša među stanovnicima općine starije životne dobi i njihovih obitelji koji ih upusuju na listu kao potencijalne vuduće korisnike programa Zaželi.

Pohvaljujemo osim naših zaposlenica kojih imamo najviše na području Vukovarsko-srijemske županije ujedno i rad naše asistentice Irene Nađ i voditeljice projekta gđa. Karmele Kapular.