Print

5. Memorijalni turnir "Zvonimir Manjoš-Fric"

 


Danas je započeo 5. Memorijalni turnir "Zvonimir Manjoš-Fric" za mlađe dobne kategorije. Otvorenje turnira započeto je uz himnu Republike Hrvatske, minutom šutnje za sve branitelje Petrovaca i članove kluba. Uz pozdravni govor predsjednika kluba gosp. Mudrog, samo otvorenje turnira pozdravnim govorom otvorio je načelnik Općine Bogdanovci gosp. Barun.

Nakon otvorenja turnira, predsjednik kluba, načelnik općine Bogdanovci i predstavnici klubova koji sudjeluju na turniru položili su vijence na grobnom mjestu branitelja po kojem je turnir dobio ime.

Sudionici turnira su: NK Cibalia Vinkovci, NK Petrovci, NK Negoslavci, NK Fruškogorac Ilok, NK Croatia Bogdanovci i NK Vukovar 1991.

Nastavak i završetak turnira te dodjelu pehara održat će se sutra u nedjelju, 26.08. u poslijepodnevnim satima.