Print

„NAJUZORNIJE SEOSKE ŽENE VUKOVARSKO-SRIJEMSKE ŽUPANIJE “

 

Ako ste žena koja živi na selu ili u prigradskom naselju i bavite se poljoprivredom, čuvate tradiciju, aktivne ste i svestrane u svojim sredinama prijavite se za Izbor najuzornije seoske žene Vukovarsko-srijemske županije.

Najuzornija seoska žena mora biti stara između 25 i 65 godina, hrvatska državljanka, koja živi na selu, uživa ugled u svojoj sredini, ima lijepo uređeno kućanstvo i poljoprivredno gospodarstvo, proizvodi poljoprivredne proizvode i/ili rukotvorine i/ili stvara umjetnička djela. Važno je naglasiti i kako se na natjecanje ne mogu prijaviti kandidatkinje koje su već sudjelovale na izboru .

Prijaviti se može sama žena, ali ju može prijaviti i netko drugi uz njezinu suglasnost.

Za prijave se javiti:

UPRAVNI ODJEL ZA POLJOPRIVREDU I INFRASTRUKTURU
za Izbor najuzornije seoske žene Vukovarsko-srijemske županije

Glagoljaška 27/I, 32100 Vinkovci
e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Telefon: 032/ 344-038
Marko Sabljaković, stručni suradnik ZAKUD-a