Print

DVD Svinjarevci

 


U susret obilježavanju 90-te obljetnice osnivanja dobrovoljnog vatrogasnog društva Svinjarevci vrijedni članovi su obnovili stari sjaj vatrogasnom domu.

Nakon obnove pozornice u Bogdanovcima uoči obilježavanja stradanja branitelja i civila 2017.-te godine prijedlog načelnika Općine gosp. Baruna je bio da na vatrogasnom tornju u Svinjarevcima treba staviti grb Republike Hrvatske jer vatrogasni dom Svinjarevci je središte mjesta i središte odvijanja manifestacija ujedno ponos samog mjesta.

Članovi DVD-a Svinjarevci i hrvatski branitelji te mještani Svinjarevaca sa oduševljenjem su prihvatili prijedlog načelnika i uoči obilježavanja obljetnice grb Republike Hrvatske je zasjao u punom sjaju. Sa ponosom i pod noćnim nebom zasjat će grb u našim Svinjarevcima.

Još jednom zahvaljujemo se vrijednim članovima DVD-a Svinjarevci na njihovom radu i zajedničkoj suradnji sa Općinom Bogdanovci.