Print

17. Memorijalni turnir "Vidoje Marić"

 

Danas u Bogdanovcima povodom 17.-tog memorijalnog turnira "Vidoje Marić" održano je polaganje vijenaca na centralnom obilježju žrtava Bogdanovaca.

U ime ministarstva branitelja i Memorijalni centar Domovinskog rata Vukovar gosp. Šeremet položio je vijenac za sve žrtve Domovinskog rata u Bogdanovcima. U ime Županije Vukovarsko-srijemske položili su vijenac gosp. Josip Dabro i Marinko Beljo. U ime općine Bogdanovci vijenac su položili načelnik Općine gosp. Marko Barun sa vijećnicima gosp. Mihajlović, gosp. Ergović i gosp. Katić. Nakon polaganja lampione su položili članovi NK Slavonija Soljani i NK Croatia Bogdanovci.

Nakon svečanog polaganja vijenaca zajednički su se uputili na mjesno groblje Bogdanovci gdje su položili vijenac na grobnom mjestu Vidoje Marića i Ivana Baruna po kojem je stadion NK Croatie dobio ime.