Print

Dan pobjede i dan domovinske zahvalnosti i dan hrvatskih branitelja

 

 

Poštovani mještani zahvaljujemo se svim ljudima dobre volje, roditeljima koji su svoju djecu doveli pa smo im na mali znak pažnje izazvali osmjeh, zahvaljujemo se svim spremnim momcima da pomognu u organizaciji, zahvaljujemo se svima na svom nesebičnom doprinosu. Zahvaljujemo se našim Svinjarevčanima iz udruge branitelja koji su došli i zajednički se podružit i proslavit ovaj velik dan za našu domovinu.

Naši vatreni su probudili nacionalni naboj patriotizma koji je odjeknuo svijetom, a posebice cijelom hrvatskom. Posebice nam ispunjava srce kroz ovakve trenutke zajedništvo se osjeti bezobzira na generacijski jaz već samo jedna ljubav, ljubav prema domovini Hrvatskoj. Kako pjesma kaže Marijana Bana: "Ja sam znao da ću svoju ljubav pokloniti njoj mojoj lijepoj zemlji Hrvatskoj."

Hvala još jednom svima u ime Općine Bogdanovci!