Print

Program Zaželi - Podjela paketa higijenskih potrepština za mjesec lipanj 2018. godine krajnjim korisnicima na području Općine Bogdanovci

 

U Općini Bogdanovci podijeljeni su paketi higijenskih potrepština osobama starije životne dobi korisnicima projekta ZAŽELI – PROGRAM ZAPOŠLJAVANJA ŽENA NA PODRUČJU OPĆINE BOGDANOVCI
kodni broj UP:02.1.1.05.0042.koji je odobren od strane Ministarstvom rada i mirovinskoga sustava RH.Projekt Zaželi – Program zapošljavanje žena na području Općine Bogdanovci UP.02.1.1.05.0042, Općina Bogdanovci provodi se u partnerstvu sa Hrvatskim zavodom za zapošljavanje Vukovar i Centrom za socijalnu skrb Vukovar.

Pakete higijenskih potrepština krajnjih korisnika sufinancira Europska unija iz Europskog socijalnog fonda-Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali 2014-2020. Projektni tim Općine Bogdanovci načelnik općine Marko Barun, zamjenik načelnika Mario Pavlović , Maje Župan administrativna referentica, voditeljica projekta Karmela Kapular i asistentice projekta Irena Nađ podijelili su na području Općine Bogdanovci u mjestima Bogdanovci, Petrovci i Svinjarevci ukupno 181 paket higijenskih potrepština krajnjim korisnicima. Za Higijenske potrepštine proveden je otvoren postupka javne nabave s namjerom sklapanja okvirnog sporazuma s jednim gospodarskim subjektom na razbolje od dvije godine gdje je najpovoljnija ponuda pristigla od strane ponuditelja Boso d.o.o. Vinkovci. Krajnjim korisnicima paketi higijenskih potrepština dijeliti će se od sada redovito svaki mjesec.

Voditeljica projekta : Karmela Kapular