Print

VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJA - POSJET OPĆINI BOGDANOVCI

 

 

Vukovarsko-srijemski župan Božo Galić sa suradnicima posjetitio je danas predstavnike Općine Bogdanovci, kako bi se upoznao s njihovim radom i problemima s kojima se susreću. Tom prigodom održao je radni sastanak s načelnikom Općine Bogdanovci Markom Barunom i njegovim suradnicima, tijekom kojega su razgovarali o brojnim temama, a među kojima i o projektima koji će doprinijeti razvoju i kvalitetnijem životu stanovnika na području općine Bogdanovci. A to su projekt izgradnje kružnog toka u Bogdanovcima, obnova županijske ceste –Svinjarevci, uređenje autobusnih stajališta u mjestu Petrovci, izgradnja dječijeg asfaltiranog igrališta u naselju Svinjarevci i Petrovci kao i hidroizolacija za crkvi Svetog Leopolda Bogdana Mandića u Bogdanovcima.

https://www.facebook.com/vukovarsko.srijemska/posts/1863080773755232