PROGRAMOM JAVNIH RADOVA DO UREDNIJEG OKOLIŠA

U programu javnih radova društveno koristan rad pod nazivom Revitalizacija javnih površina„Uređenje kanalske mreže, poljskih putova i divljih deponija izvan naselja Općine Bogdanovci,  Općina Bogdanovci uposlila je 8 djelatnika. U narednih šest mjeseci, u razdoblju od 20. lipnja – 19. prosinca, uposlenici će uz pomoć   Općine  raditi na rješavanju problematike nepropusnosti kanala, zapuštenih nerazvrstanih cesta i poljskih putova, kao i divljih deponija otpada, zatim rad na prostoru Grac (Bogdanovci) i na bari “Kraka” (Petrovci) i na kanalu u Svinjarevcima a sve s ciljem zaštite okoliša i zdravlja ljudi . Javni radovi provode se u suradnji s Hrvatskim zavodom za zapošljavanje – Područnim uredom u Vukovaru.