Potpisani ugovori sa udrugama

Načelnik Općine Bogdanovci gosp. Barun danas je potpisao ugovore s udrugama s područja Općine Bogdanovci.

Na raspisanom natječaju dodijeljeno je ukupno 345.000,00 kuna i to:

- udruge s područja kulture – dostavile su 5 udruga gdje su dodijeljena sredstva u ukupnom iznosu od 100.000,00 kuna.

- programe koje provode udruge za područje sporta u Općini Bogdanovci dostavilo je 12 sportskih klubova/udruga te su istima dodijeljena sredstva u ukupnom iznosu od 222.000,00 kuna.

- programe od posebnog interesa za opće dobro koje provode udruge na području Općine Bogdanovci dostavilo je 5 udruga te su im dodijeljena sredstva u ukupnom iznosu od 23.000,00 kuna.

Načelnik se ovom prilikom zahvalio svima na uredno ispunjenim obvezama po natječajima iz 2018. godine, te izrazio jednaka očekivanja i po ovim natječajima. Poželio je svima uspješnu provedbu kandidiranih programa jer ista ne obuhvaćaju samo provoditelje nego cjelokupno stanovništvo Općine.