Rekonstrukcija javne rasvjete

Općini Bogdanovci odobren je projekt Rekonstrukcija javne rasvjete na području Općine Bogdanovci u ukupnom iznosu od 250.000,00 kn financiran od Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije iz Programa održivog razvoja lokalne zajednice.

Javna rasvjeta na području Općine Bogdanovci regulirana starim rasvjetnim tijelima uz veliku potrošnju energije i česte kvarove. Izmjena postojećih rasvjetnih tijela sa novim LED rasvjetnim tijelima ima utjecaj na cjelokupno stanovništvo, a rezultat je znatno smanjeno svjetlosno onečišćenje.

Novčani iznos koji smo zaprimili iz ministarstva ne pokriva cijelu Općinu te nam je namjera da 2019.-te godine prijavimo se i dovršimo projekat koja je ukupna vrijednost 696.896,25kn.