DVD Bogdanovci

U suradnji sa zajednicom Vatrogasaca Vukovarsko-srijemske županije i Vatrogasne zajednice Tirol iz Austrije putem projekta koji je započet 2014-te godine dobrovoljno vatrogasno društvo Bogdanovci dobilo je donaciju, točnije vozilo. Dakle, vozilo VW od DVD-a See ( grad See, Tirol ). Članovi DVD-a Bogdanovci i načelnik Općine Bogdanovci zahvalili su se predsjedniku DVD-a See i samome gradonačelniku.

Zahvaljujemo se Feuerwehr See i gosp. Peteru Logaru na suradnji i nastavku ovog vrijednog projekta.

Posebice smo ukazali da nam je potrebno za naš DVD Petrovci navalno vozilo kako bi bili što efikasniji u određenim situacijama. Posjeta DVD Petrovci će biti u prosincu od strane predstavnika Tirola te se nadamo da će ubrzo i novo vozilo biti u njihovoj garaži.