„NAJUZORNIJE SEOSKE ŽENE VUKOVARSKO-SRIJEMSKE ŽUPANIJE “

Ako ste žena koja živi na selu ili u prigradskom naselju i bavite se poljoprivredom, čuvate tradiciju, aktivne ste i svestrane u svojim sredinama prijavite se za Izbor najuzornije seoske žene Vukovarsko-srijemske županije.

Najuzornija seoska žena mora biti stara između 25 i 65 godina, hrvatska državljanka, koja živi na selu, uživa ugled u svojoj sredini, ima lijepo uređeno kućanstvo i poljoprivredno gospodarstvo, proizvodi poljoprivredne proizvode i/ili rukotvorine i/ili stvara umjetnička djela. Važno je naglasiti i kako se na natjecanje ne mogu prijaviti kandidatkinje koje su već sudjelovale na izboru .

Prijaviti se može sama žena, ali ju može prijaviti i netko drugi uz njezinu suglasnost.

Za prijave se javiti:

UPRAVNI ODJEL ZA POLJOPRIVREDU I INFRASTRUKTURU