Dan pobjede i dan domovinske zahvalnosti i dan hrvatskih branitelja

Danas na dan koji je iznimno važan za našu domovinu odali smo počast polaganjem vijenaca na centralnom obilježju u Bogdanovcima.

Uz molitvu koju je vodio župnik Dejan Čaplar sa mještanima Bogdanovaca sjetili smo se svih žrtava Domovinskog rata.

Vijenac Općine Bogdanovci položili su načelnik Općine Marko Barun, predsjednik vijeća Juraj Mihajlović i predsjednik mjesnog odbora Željko Ergović. Vijenac branitelja Bogdanovaca položio je branitelj Ivica Jurčan, Nenad Barinić Nenoos Art, Ivan Zetović i Miroslav Čolaković.

Ujedno u našim Svinjarevcima i Petrovcima zamjenici načelnika gosp. Pavlović i gosp. Međeši sa braniteljima i mještanima položili su vijence na spomen obilježjima žrtava Domovinskog rata.