Print

Nogometni "Turnir ulica" Svinjarevci

 

Na Dan državnosti u našim Svinjarevcima održan je već tradicionalno turnir ulica u kojem su sudjelovali igrači svih generacija. Dječji uzrast, zatim mješani sastavi mještana ulica Svinjarevaca i posebice dojmljivo pripadnice lijepšeg spola su održale revijalnu utakmicu za pamćenje.

Glavni sponzor ovog događaja je Općina Bogdanovci jer kada se okupi ovoliki broj ljudi koji vole svoje selo, vole svoje ljude i sportski se nadmeču uz naravno fair play moramo biti dio toga. Zamjenik načelnika gosp. Pavlović i načelnik Općine gosp. Barun uz vijećnike Općine Bogdanovci sudjelovali su nogometnim utakmicama. Zajednička suradnja na terenu i izvan njega.

Uživajte u fotografijama! Zahvaljujemo se svima koji su pripomogli u organizaciji na sunčan dan, idealan za nogometne utakmice.