Obilježavanje 25. lipnja Dan državnosti Republike Hrvatske

Danas zajednički, vijećnici Općine Bogdanovci sa predsjednikom, članovi mjesnih odbora sa predsjednicima, članovi braniteljski udruga, zamjenici načelnika gosp. Pavlović i gosp.Međeši i načelnik Općine gosp. Barun položili su vijence i zapalili lampione za sve poginule i nestale, civile i branitelje u Domovinskom ratu koji su dali svoje živote na oltaru domovine.

Pogledom na zastavu Republike Hrvatske u očima branitelja izaziva ponos i poštovanje koje treba prenosit na buduće generacije. Poticati da bit patriot svoje domovine nije samo kada Vatreni izađu na teren, već kad prvi takt himne Lijepe naše odzvanja, kad zastavu na svoje domove se postavi, kad sa ponosom možemo reć ovo je moja zemlja slobodna država Hrvatska!