Print

Sveti Ante u Svinjarevcima

 

Danas, 13. lipnja u Svinjarevcima mještani Svinjarevaca, članovi ŠRU Čikov Svinjarevci okupili su se povodom Sv. Antuna.

Na prijedlog ŠRU Čikov Svinjarevci predsjednika sa zamjenikom načelnika gosp. Pavlovićem uputili su zamolbu prema Općini Bogdanovci za pomoć pri kupnji stolice za pecanje njihovom ribiču gosp. Antunu Brandtnu.

S tim prijedlogom načelnik Općine Bogdanovci gosp. Barun odobrio sredstva i kupili stolicu za pecanje za osobu sa invaliditetom. Ovakvim prijedlogom sa oduševljenjem Općina Bogdanovci je prihvatila jer kao servis građanima lokalna samouprava i služi.

Na imendan i dan Sv. Antuna stolicu za pecanje zajednički uručio je načelnik Općine gosp. Barun sa zamjenikom gosp. Pavlovićem. Ovo iznenađenje i uživanje gosp. Brandta nemože se kupiti. Zahvaljujemo ŠRU Čikov gdje su nam poklonili kape i majce sa amblemom udruge Čikov.