Print

Dan Općine Bogdanovci 05. svibnja 2018. u Petrovcima

 

Nakon cjelodnevnog programa povodom obilježavanja dana Općine Bogdanovci, navečer u 20h u Domu kulture Petrovci održana je kulturno-manifestacijska večer u kojoj su sudjelovali Udruga Rusnak, KUD Dukati Svinjarevci, KUD Seljačka sloga Bogdanovci i KUD Joakim Hardi Petrovci.

Raznolikost i raskoš u plesu, pjesmi i nošnjama pokazane su žiteljima Petrovaca i svim gostima iz cijele Općine. Iznimno nam je drago da su KUD-ovi uz udrugu Rusnak svojim doprisom uveličali ovaj dan i ovim putem se svima još jednom zahvaljujemo.

Nakon kulturno-manifestacijskog dijela u Sokolani Petrovci, ŠRU Dragovoljac Petrovci napravio je fiš za sve mještane Općine. Možemo samo reći da je bilo i više nego uspješan. 75kg svježe ribe u 7 kotlova, rada i čišćenja od ranih jutarnjih sati. Samo riječi pohvale.

Zahvaljujemo se voditeljici Ireni Nađ na vođenju kompletnog programa.