Print

Dan Općine Bogdanovci 05. svibnja 2018. u Petrovcima - Polaganje vijenaca

 

Nastavljanje obilježavanja dana Općine sjetili smo se svih onih koji su svoje živote dali za domovinu, za svoje selo, za svoje domove. Položili smo vijence na mjesnom groblju Petrovci i kod spomenika hrvatskim branitelja kod nogometnog kluba Petrovci.

Pri polaganju vijenaca nazočio je zamjenik župana Vukovarsko-srijemske županije gosp. Barna, zamjenik župana Vukovarsko-srijemske županije gosp. Dabro, zamjenik gradonačelnika grada Vukovara gosp. Pavliček, zamjenica gradonačelnika grada Vukovara gđa. Mujkić, zamjenik gradonačelnika grada Vinkovaca gosp. Šokičić, PU Vukovarsko-srijemske županije načelnik gosp. Kapular, načelnik Općine Lišani Ostrovički gosp. Musić (Općina prijateljstva). načelnik Općine Tompojevci gosp. Zvonarić, načelnik Općine Stari Jankovci gosp. Sudarević, članovi općinskog vijeća, članovi i predsjednici mjesnih odbora, predsjednici svih udruga Općine Bogdanovci.

Nakon polaganja vijenaca župnik župe GKT Petrovci gosp. Sedlak prigodnom molitvom uveličao je ovaj događaj.

 

https://www.facebook.com/opcinabogdanovci91/posts/1912993472065988