Print

Dan Općine Bogdanovci 05. svibnja 2018. u Petrovcima - Vježba Civilne zaštite

 

 

Obilježavanje dana Općine započeli smo vježbom Civilne zaštite u Dubrovačkoj šumi na izlazu iz mjesta Petrovci u kojoj su sudjelovali tri lovačka društva sa područja Općine i tri dobrovoljno vatrogasna društva sa područja Općine.

Cilj vježbe je bilo nalaženje ozlijeđene osobe u šumi. Vježba je završila uspješno i ovim putem se zahvaljujemo Državnoj upravi za zaštitu i spašavanje, Hrvatskoj gorskoj službi spašavanja, PU Vukovar, svim DVD-ovima sa područja Općine Bogdanovci ujedno i Lovačka društva. Posebno želimo zahvaliti članovima Lovačke udruge "Jelen" Petrovci koji su napravili ručak za sve sudionike vježbe Civilne zaštite u svom Lovačkom domu u Petrovcima

https://www.facebook.com/opcinabogdanovci91/posts/1912967268735275