Print

Radni sastanak - Vodovod grada Vukovara d.o.o.

U četvrtak 26. travnja 2018. u uredu načelnika održan je radni sastanak sa direktorom Vodovoda grada Vukovara gosp. Tišov i voditelj odjela za vodoopskrbu gosp. Kuprešak. 

Tema radnog sastanka bila je vezana uz kanalizaciju i vodoopskrbu, konkretno naselje Bogdanovci te projektna dokumentacija za kanalizaciju u mjestima Svinjarevci i Petrovci. Riješavanje pritiska vode i sanacija zemljanih radova uz nadzor bit će riješena na obostrano zadovoljstvo. Ujedno će bit izvršen nadzor za naselje Petrovci kako bi se sanirale oštećenja od prethodnih radova. 

Razgovorom u vezi kanalizacije u naselju Bogdanovci informacija nam je stigla da će priključci krenut ove jeseni. Cijena priključaka će bit ista za svako kućanstvo prema pristupačnoj cijeni