Print

Moto klub 4. Gardijske brigade i moto klub Golubica Vukovar posjetili Bogdanovce

 

Već petu godinu za redom Moto klub 4. Gardijske brigade Split dolazi u Vukovar. Svake godine povodom obilježavanja godišnjice 4. Gardijske brigade, članovi moto kluba obilaze ratne spomenike na koje polažu krunice koje se za ovu prigodu posebno izrađuju u Međugorju.
Na Trgu Franje Tuđmana u Bogdanovcima karavanu je primio sa djelatnicama Općine načelnik gosp. Barun koji je pozdravio okupljene.

Tradicionalna karavana je lijepa gesta i odavanje počasti svim poginulim i nestalim braniteljima i civilima u Domovinskom ratu.

Karavana koja broji 21 motorista će u Vukovaru krunice položiti kod Križa svim žrtvama za slobodnu Hrvatsku, na Memorijalnom groblju žrtava iz Domovinskog rata te na spomen obilježju Ovčara, ujedno na spomen obilježju Bogdanovci.