Print

Božićni domjenak svih udruga Općine Bogdanovci

 

Svake godine tako i ove organizirali smo Božićni domjenak svih udruga Općine Bogdanovci. Domjenak je bio održan 28.12.2017. nakon sjednice općinskog vijeća općine Bogdanovci. Na poziv načelnika odazvali su se svi predsjednici sportskih, kulturnih, dobrovoljnih, lovačkih i ostalih društava kako bi svaku udrugu sa svojim djelatnicima općine darovao sa prigodnim poklonom te im poželio uspješan rad u narednoj 2018. godini.

Udruge moraju djelovati, udruge čine zajednicu, ljudi, članovi udruga čine ovu općinu jer kroz udruge djelujemo i radimo za dobrobit zajednice. Zajedničkim radom možemo preći sve prepreke, a to je glavni cilj. Općina Bogdanovci će uvijek u skladu sa svojim mogućnostima pomoći udrugama u njihovom radu i nagrađivati najvrijednije!