Print

Potpisivanje ugovora projekta "Zaželi - program za zapošljavanje žena"

 

Danas smo u Osijeku potpisali ugovor za projekt ZAŽELI – Program zapošljavanja žena na području Općine Bogdanovci.

Riječ je o dvogodišnjem projektu ukupne vrijednosti 4.286.485,72kn bespovratnih sredstava, bez sufinanciranja, koji će omogućiti zapošljavanje 30 teško zapošljivih žena s područja Općine Bogdanovci s ciljem unaprjeđenja njihovog radnog potencijala. Novozaposlene žene pružit će podršku i pomoć u kući za osoba starije dobi, te osobama s invaliditetom, bolesnim i nemoćnim osobama. Ciljanoj skupini nezaposlenih žena omogućit će se i dodatno obrazovanje, odnosno osposobljavanje kako bi se unaprijedile njihove socijalne, emocionalne, kreativne vještine i znanja, što će rezultirati poboljšanjem kvalitete života i smanjenjem socijalne isključenosti.

Projekt započinje sa provedbom a sve informacije vezano za daljnje aktivnosti u okviru projekta pratite na našoj web stranici www.opcina-bogdanovci.hr i fb stranici Općina Bogdanovci.