Program geotehnički istražni radova na BC Osijek Županja, dionica Nuštar - Vukovar

Poštovani, obavještavamo Vas da će temeljem ugovora između naručitelja Hrvatske ceste d.o.o. i izvršitelja Institut IGH na razini glavnog projekta započeti izvođenje programa geotehničkih istražnih radova na Brzoj cesti Osijek - Županja, dionica: Nuštar - Vukovar.

U okviru programa planira se izvesti 66 istražnih bušotina dubine 5 do 35m, sveukupno 710 m i geofizičke istražne radove, 21 profil refrakcijske seizmike sveukupno dužine 1925m.

Položaj istražnih radova rezultirat će kretanje mehanizacije i stručnog osoblja u tom dijelu područja ujedno područja Općine Bogdanovci.

Predviđen početak radova je 06.11.2017 dok je završetak predviđen za 25.12.2017.