Radovi na mjesnom groblju Bogdanovci

Povodom radnog sastanka načelnik Općine gosp. Barun sa predsjednicima svih udruga mjesta Bogdanovci i vijećnika Općine Bogdanovci dogovorena je radna akcija na mjesnom groblju točnije betoniranje staza.

Dogovorila je Općina Bogdanovci sa Komunalcem d.o.o. Vukovar da iskopaju staze na mjesnom groblju kako bi se olakšao posao te im se ovim putem zahvaljujemo.

Ovom radnom akcijom smo uštedili preko 55.000,00kn Općinskih sredstava, a sa nesebičnim radom mještana Bogdanovci ostvario se ogroman posao koji je prijeko potreban bio za uraditi.

"Ovim putem se zahvaljujem svima koji su se odazvali na dvodnevnu radnu akciju, koji su svojim nesebičnim radom pomogli Općini u svakom smisli i napravili da imamo adekvatno mjesno groblje. Od betoniranja staza, uređenja oko Križa, izgradnja i ugradnja nove ograde. Zahvaljujem i dobrim rukama na ručku u Hrvatskom domu za sve koji su radili na radnoj akciji. Hvala Vam svima!" - načelnik Barun M.