Print

Dani regionalnog razvoja i EU fondova, 5.-7.10.2017. Šibenik

 

Općina Bogdanovci sa svojim predstavnicima, načelnik gosp. Barun, zamjenik načelnika gosp. Pavlović te djelatnica gospođa Župan prisustovali su na danima regionalnog razvoja i EU fondova u Šibeniku.

Odazivom na službeni poziv ministrice Gabrijele Žalac prisustovali smo na raznim predavanjima od posebne važnosti moramo istaknuti u vezi međunarodne suradnje između lokalne samouprave i lokalnih samouprava u inozemstvu točnije Republika Norveška, Mađarska, Italija, Njemačka i ostali.

Ispred ministarstva rada i socijalne skrbi dobili smo javnu pohvalu, lokalne samouprave u Republici Hrvatskoj posebno Vukovarsko-srijemska županija među kojima je i Općina Bogdanovci, kako smo u najkraćem roku prijavili se na projekt Zaželi koji je vrijedan 401 milion kuna. Administrativnu provjeru smo prošli i očekujemo u kraćem vremenskom intervalu bodovanje prema kojem ćemo saznati sve informacije sa koliki brojem raspolažemo za našu Općinu.