Print

Radni sastanak sa Udrugama mjesta Bogdanovci

 

Tema jučerašnjeg sastanka 31.08. u 19h na prijedlog načelnika gosp. Barun je betoniranje staza na mjesnom groblju u Bogdanovcima. Na sastanku su prisustovali predsjednici Udruga od kojih su NK Croatia Bogdanovci, KUD Seljačka sloga Bogdanovci, UHDDR Bogdanovci, Savjet Mladih Općine Bogdanovci, Mladež HDZ-a Bogdanovci, predsjednik mjesnog odbora Bogdanovci i predstavnica u ime župnika župe BDM Kraljice Mučenika. Pozvani su i ostali, ali su bili spriječeni iz osobnih razloga usprkos tome podržali su inicijativu radova na mjesnom groblju i ponudili pomoć u svakom pogledu i hvala im na tome. Idući tjedan će bit obavljen tehnički pregled iz razloga kupovine materijala. Unatoč financijskim poteškoćama kupovinu samog materijala bi financirala Općina, a vrijedne ruke mještana Bogdanovci bi obavili radove. Razlog ovakvog načina je ušteda financija Općine Bogdanovci. Zahvaljujemo se svima na potpori u svakom pogledu. O daljnim informacijama svakako ćemo objaviti. 
Hvala još jednom svima.