Print

Mjesni odbor Bogdanovci

 

Na jučerašnjem sastanku 28.08. načelnik je bio nazočan na sastanku mjesnog odbora gdje je iznio svoje ideje i ciljeve za mjesto Bogdanovci do kraja godine 2017. Jedno od prvih točaka je radna akcija svih udruga mjesta Bogdanovci kako bi se napravile betonske staze na mjesnom groblju u Bogdanovcima. Prijeko potrebno kako bi svaki mještanin mogao doći do svojih najmilijih na adekvatan način. Ovom akcijom pomoglo bi se i Općini Bogdanovci na što manjim financijskim izdacima, a ipak napravit za dobrobit mještana Bogdanovci te svih korisnika mjesnog groblja. Uz to spomenuta je organizacija 90. obljetnice DVD-a Bogdanovci i ujedno 70. godina NK "Croatia" Bogdanovci. Organizacija sa UHDDR-om Bogdanovci u vezi obilježavanja pada Bogdanovaca 10. studenog. Mjesni odbor je iznio punu podršku načelniku Općine Marku Barunu na radu te sam načelnik je upitao da za bilo kakve ideje, smjernice i savjete svakako mu se obrate u bilo kojem trenutku na što boljoj suradnji za bolje sutra.